Za krásného slunečného počasí jsme v pondělí 8. června s uživateli poseděli na zahradě a užili si příjemně strávený čas na čerstvém vzduchu. Hlavní náplní setkání bylo zpracování květů černého bezu, které jsme pečlivě připravovali k sušení. Během práce panovala příjemná a přátelská atmosféra. Uživatelé si povídali nejen o samotném zpracování černého bezu, ale také o možnostech jeho využití v domácnosti. Diskutovalo se například o přípravě bezového sirupu, čaje, limonády i dalších výrobků, které lze z květů černého bezu vyrobit. Společné sdílení zkušeností a receptů celou aktivitu obohatilo a podpořilo vzájemnou komunikaci.