Felinoterapie

17. 06. 2026  v 13:10 hodin 
Ve středu 17. června nás navštívila paní Mertová se svým kocourkem Ermym. Uživatelé si kocourka pohladili a strávili v jeho společnosti příjemné chvíle plné radosti a pohody. Návštěvy zvířátek jsou u našich uživatelů velmi oblíbené, a proto jsme za tuto milou návštěvu moc rádi. Setkání s Ermym vykouzlilo na tvářích uživatelů úsměv a zpříjemnilo jim celý den. Paní Mertové srdečně děkujeme za její čas i ochotu a již nyní se těšíme na další společné setkání.
 
top