Zahradní slavnost

Dne 21. srpna proběhla Tradiční zahradní slavnost, na kterou se naši uživatelé velmi těšili především proto, že se opět uvidí se svými příbuznými a známými. Pozvání přijali i zástupci Města Oder, starosta Ing. Libor Helis a místostarostka Mgr. Libuše Králová, kteří uživatelům, při této příležitosti darovali ovoce.

Po několika skladbách pana Stanislava Zeliny, představil svou magickou show kouzelník Luboš Roščák. Dalším příjemným zpestřením byla přítomnost čtyř pejsků, kteří předvedli ukázku dogdancingu a různých triků pod vedením paní Veroniky Kočarikové. Po vystoupení se senioři a děti mohli potěšit s kolií Erny a také s fenkami paní Ireny Levové, která do Domova dochází na canisterapii. O zábavu dětem se staral klaun Prcek Pepino.

Pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení. Hosté si pochutnávali na topinkách, langoších a koláčcích, které byly rychle rozprodány. Návštěvníkům neunikl ani stánek s keramikou, kterou vyrobily šikovné ruce našich seniorek. Přestože nohy ani zdraví našim uživatelům neslouží tak jako dříve, ani taneční parket nezůstal prázdný. Všichni uživatelé a hosté si slavnost užili a do svých domovů se vraceli s úsměvem na tvářích. Doufáme, že jim na toto odpoledne zůstanou v srdcích pěkné vzpomínky.