Srpnová zahradní slavnost

Dne 18.8.2021 proběhla v Domově tradiční zahradní srpnová slavnost. Byla rovněž oslavou 65. výročí založení Domova Odry. Vloni se veselice nekonala kvůli pandemické situaci, letos se uživatelé mohli těšit na setkání se svými blízkými a známými a užít si s nimi pohodové odpoledne při poslechu živé hudby v podání pana Stanislava Zeliny nebo si pochutnat na bohatém občerstvení, které bylo pro všechny přichystáno. Hosté si mohli pochutnat na langoších, řízcích, koláčcích a spoustě dalších dobrot. O zábavu také nebylo nouze. Jako první hostům předvedla orientální břišní tanec tanečnice z tanečního studia Fatima Ostrava. Později se hosté mohli pobavit šermířským vystoupením skupiny historického šermu Valmont ze Vsetína, do kterého se připojily i naše pracovnice. Mimo to přišla naše uživatele navštívit paní Irenka Levová, která k nám dochází pravidelně na canisterapii se svými čtyřnohými mazlíčky.

Tento ročník není pro Domov významný jen proto, že byl před 65 lety založen, ale také proto, že máme v Domově uživatelku, která bude v prosinci u nás v Domově neuvěřitelných 43 let, proto si pro ni naše zaměstnankyně připravily milé překvapení v podobě složené písně přímo pro ni, kterou samy složily. Paní Ivanka měla z překvapení velkou radost.

Uživatelům i hostům se slavnost velice líbila. Dokonce jsme dostali velké poděkování od paní Dobrovolné, která je příbuzná jedné naší uživatelky, byla tak nadšená, že si přála, abychom zveřejnili její poděkování za zorganizování této akce, především největší poděkování všem zaměstnancům, kteří se ve svém volnu na této akci podíleli.